Het relatie event van Proven Partners op 17 juni ging over het netwerken tussen generaties. Nadat Leo van de Vorst opende met de vaststelling dat alle mensen uniek zijn en de zaal alleen maar vreemde vogels bevatte, gingen we een middagje heerlijk generaliseren en in stereotypen praten.
Om de aanwezigen te inspireren presenteerden achtereenvolgens Marcel Kesselring, Susan van Dijen en Mark Sleijser kort iets over generaties en achtereenvolgens het web, de werkomgeving en de resultaten van het PP-onderzoek naar aanleiding van de LWI-scan.
Hierna gingen 3 generaties uiteen om na te denken over hun kernkwaliteiten en mindere competenties. Met een totaal verschillende aanpak die de stereotypen bevestigde, leidde dit tot de volgende uitkomsten:
| Generatie | Kernkwaliteiten | Mindere competenties |
| < 30 jaar | Communiceren, snel schakelen en kennis delen | Aansturen, analyseren en besluiten nemen |
| 30 – 45 jaar | Doelgericht, integraal denken en werken en analyseren | Besluiten nemen, kennis delen en snel schakelen |
| > 45 jaar | Doelgericht, overtuigen en samenwerken |
Nu de verschillen uitgediept waren, gingen we op zoek naar de synergie tussen generaties. Nu werden gemêleerde groepen gevormd die als opdracht kregen welke werkafspraken maak je als projectteam om elkaars competenties optimaal te benutten?. Dit leidde tot de volgende uitkomsten:
Zo kunnen vergaderingen beter worden voorbereid en genotuleerd door medewerkers jonger dan 30 jaar. Medewerkers van 30 tot 45 jaar kunnen de inhoud goed analyseren en de medewerkers van 45 jaar en ouder kunnen in de vergadering besluiten nemen.
Rolverdeling:

Tot slot gingen we onder het genot van een borrel door met netwerken en keken we terug op een geslaagde middag.